Stabielere software voor de HD-ontvangers Philips DSR7141 en DSR7121 in augustus
Er is nu ook verbeterde software voor de Philips DSR 7141- en DSR 7121-ontvangers geleverd door Nagra. Om onaangename verrassingen in de software te voorkomen, is besloten om de software eerst door een flink aantal gebruikers te laten testen door middel van een beta-test.
Canaldigitaal-abonnees kunnen zich via 'Mijn CanalDigitaal' aanmelden om als eerste de nieuwe software te testen. Vanaf woensdag 11 augustus is het mogelijk om u aan te melden voor de test. Zodra genoeg beta-testers zich hebben aangemeld sluiten we de aanmeldmogelijkheid weer. Op deze manier kan CanalDigitaal een directe terugkoppeling verwachten van de daadwerkelijke gebruikers en hier direct op reageren.
We willen vanaf maandag 16 augustus starten met de beta-test voor deze Philips ontvangers. De test zal een week duren. Alle beta-testers ontvangen binnen een week testen het verzoek om een online vragenformulier in te vullen. Naar verwachting zal, na het analyseren van de feedback, de nieuwe software voor de HD-ontvangers in de laatste week van augustus als automatische update voor alle gebruikers beschikbaar zijn. Gebruikers hoeven hier dus niets voor te doen.
De HD-ontvangers Philips DSR7141 en DSR 7121 worden ook verkocht in België door TV VLAANDEREN en TéléSAT. In België wordt de nieuwe software ook getest via een beta-test.
Geplaatst: 11-08-2010.